بروزرسانی : 1399/08/26 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

معاون توسعه مدیریت و منابع

با کلیه موسسات خصوصی و دولتی دانشگاهی تسویه حساب کامل کردیم

148بازدید
مرداد 23, 1399

دکتر علیرضا آقاجانی  ضمن اشاره به تسویه حساب کامل کلیه مطالبات موسسات خصوصی و دولتی دانشگاهی در استان اردبیل افزود : علاوه بر اینکه از بابت مطالبات سال 98 هیچ بدهی به این موسسات نداریم ، حدود 10 میلیارد تومان از مطالبات سال 99 نیز پرداخت شده است که این سرعت از پرداخت در نوع خود کم نظیر است .

دکتر علیرضا آقاجانی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان اردبیل گفت : بالغ بر 20 میلیارد تومان از مطالبات درمانی طرف های قرارداد از بابت سال 98 را پرداخت کرده ایم .

وی ضمن اشاره به تسویه حساب کامل کلیه مطالبات موسسات خصوصی و دولتی دانشگاهی در استان اردبیل افزود : علاوه بر اینکه از بابت مطالبات سال 98 هیچ بدهی به این موسسات نداریم ، حدود 10 میلیارد تومان از مطالبات سال 99 نیز پرداخت شده است که این سرعت از پرداخت در نوع خود کم نظیر است .

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل بیمه سلامت استان اردبیل همچنین از پرداخت علی الحساب مطالبات مربوط به تیرماه سال 99 صندوق روستائیان و عشایر در وجه دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و گفت : مطالبات مربوط به خرداد ماه سال 99 موسسات خصوصی و دولتی غیر دانشگاهی نیز پرداخت شده است .

دکتر علیرضا آقاجانی استقرار سامانه پذیرش و رسیدگی الکترونیک اسناد و همچنین تحقق کامل سازمان الکترونیک را یکی از مقدمات به روز رسانی پرداخت های مطالبات در سال های آتی دانسته و ادامه داد: در حال حاضر آموزش های لازم برای موسسات خصوصی و دولتی طرف قرارداد در خصوص استقرار و نحوه استفاده از سامانه های الکترونیک سازمان بیمه سلامت با سرعت و جدیت در جریان است به نحوی که در هفته جاری در ادامه این آموزش ها مسئولین موسسات تصویربرداری با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به صورت کارگاهی با نحوه ثبت اسناد مربوطه آشنا شده و از این پس به صورت الکترونیکی پذیرش خواهند داشت .

print