بروزرسانی : 1399/08/26 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل :

افراد فاقد بیمه جهت دریافت دفترچه بیمه سلامت اقدام کنند

159بازدید
مرداد 20, 1399

در طول ۴۵ روز گذشته ۶۱ میلیارد تومان اعتبار به حوزه بهداشت و درمان خصوصی و دانشگاهی تزریق شده است که مبلغ قابل توجهی برای استان به شمار می رود.

وحید خلیل‌اللهی عصر امروز با حضور دفتر خبرگزاری فارس، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: با توجه به اینکه حادثه و بیماری خبر نمی‌کند لذا داشتن بیمه به دلیل بالا رفتن هزینه‌های پزشکی برای اکثر مراجعین ضروری است.

وی افزود: در طول ۴۵ روز گذشته ۶۱ میلیارد تومان اعتبار به حوزه بهداشت و درمان خصوصی و دانشگاهی تزریق شده است که مبلغ قابل توجهی برای استان به شمار می رود.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل عنوان کرد: تاکنون ۱۰۷ هزار نفر در آزمون وسع شرکت کرده‌اند و توصیه ما به افراد فاقد بیمه این است که هرچه سریع‌تر جهت شرکت در آزمون وسع و دریافت دفترچه بیمه سلامت مراجعه کنند.

وی در رابطه با الکترونیکی شدن نسخه‌پیچی بیان کرد: در سال گذشته شهرستان‌های خلخال، مشگین شهر و نمین به صورت پایلوت وارد طرح الکترونیکی شدن نسخه‌پیچی‌ها شده بودند که در خرداد ماه سال‌جاری تمام شهرستان‌های استان نسخه‌پیچی به صورت الکترونیکی را آغاز کردند که خوشبختانه اجرای این طرح و این زیر ساخت‌ها مزایای بسیاری هم برای مراکز درمانی و هم برای بیمه را به دنبال دارد.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل به مزایای نسخه‌پیچی الکترونیکی اشاره کرد و گفت: حذف سی دی و نسخه‌های کاغذی و دفترچه از مزایای این طرح است و نیز در این روش، پرداخت‌ها به صورت کاملاً دقیق صورت می‌گیرد.

print